Loading...

Yorumlar

Sitemizdeki makalelerin altına yapmış olduğunuz yorumlara cevap verme zorunluluğumuz yoktur. Kaldı ki detaylı bir hukuki danışmanlık ücrete tabidir. Bu hizmeti ücretsizce sunmak “baro tarafından disiplin cezası verilmeyi gerektiren” haksız bir fiildir. O sebeple bizlerden ön bilgi mahiyetini aşacak detaylı hukuki danışmanlık beklemeyin. Yorumlara yazmış olduğunuz beyanların hukuki ve cezai sorumluluğunun size ait olduğunu da belirtmek isterim.

İçerikler

İçeriklerde yer alan hukuki metinler güncel olmayabilir. Hatalı ve/veya eksik bilgiler olabilir. O sebeple bu içeriklerde yazan bilgilerin her zaman doğru olduğunun garantisini vermiyoruz. Bu garantiyi vermediğimiz gibi bu bilgilere dayanarak hareket etmeniz halinde hiçbir hukuki, cezai sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu içerikler sizin özel durumunuza uygun olmayabilir. Eğer hukuki bir probleminiz var ise muhakkak baroya kayıtlı bir avukata müracat ediniz.

Çerezler

Sitemiz siz sayfalar ve makaleler arasında gezdiğiniz sürece anonim olarak sizin davranışlarınızı Google Analytcs vasıtasıyla kayıt eder. Bu kayıt işlemi ile ilgli detaylı bilgi için Google Analytcs Gizlilik ve Kullanım koşulları politikasını ziyaret ediniz.

Formlar

Dilekçe oluşturucu formların her daim çalışacağını garanti etmiyoruz. Bu formları doldurmanızdan sonra mail adresinize robotlar tarafından otomatik oluşturulmuş bir dilekçe gönderilir. Bu dilekçe insan müdahelesi olmadan oluşturulmuştur. Bu sebeple bu dilekçe bulunduğunuz hukuki statüye tam olarak uygun olmayabilir. İş bu sebepten ötürü bu dilekçeyi kullanmanız dolayısıyla asla hukuki sorumluluk kabul etmiyoruz. Ayrıca dilekçe şifreli şekilde gönderilir. Bu şifreyi tamamen keyfi ve gerekçesiz olarak hiç vermeme veya bu şifre için değişik miktarlarda ücret talep etme hakkımız saklıdır. Eğer böylesi bir durum söz konusu olursa formdaki kişisel verilerinizi sildirmek için talepte bulunabilirsiniz. Bu keyfi durumu/şartı kabul ediyorsanız  ilgili dilekçe oluşturucu formlarını doldurunuz.

Yorumlara Cevaplar

Bir başkasının yorumuna cevap vermeniz halinde hukuki danışmanlık mahiyetinde cevaplar vermemeye ve tüm türk hukuk mevzuatına uygun hareket etmeye gayret ediniz. Eğer ki site yöneticisi olan Av Mehmet Görünmez veya onun çalışanı başka bir yönetici yorumlara cevap verdiyse bu cevabın sorumluluk gerektirir nitelikte yazılı bir hukuki danışmanlık mahiyetinde olmadığını ve sadece ön bilgi, basit yorum niteliğinde değerlendirebileceğini ifade etmek gerekir.

yazmak için tıkla
İletişim Hattı
Eğer benimle iletişim kurmak gibi bir niyetiniz var ise telefonla arayarak değil de buradaki Whatsapp iletişim kanalından yazarak ulaşınız lütfen.

Saygılarımla
Av Mehmet Görünmez
Powered by