Loading...

Telefon:

 0850 255 02 90 (bu numraya whatsapp’tan da yazabilirsiniz)

 

Acil Durumlarda Aranmak Kaydıyla” GSM No: 0534 552 2126

Mail adreslerim:

mehmetgorunmez@protonmail.com

(Eğer gizlilik hakkında endişeleriniz var ise hiçbir şekilde başkaları tatarından erişilebilecek şekilde veri kaydetmeyen, depolamayan; Türkiye savcılıkları, mahkemeleri ve diğer otoriteleri ile veya başka ülke devlet otoriteleri ile en ufak bilgi paylaşmayan, İsviçre dağlarındaki kayaların 1000 metre altında depolanan protonmail adresim üzerinden meramınızı iletebilirsiniz. Buraya gelen mailler bizzat şahsım tarafından herhangi bir cihazda depolanmamaktadır. Ne olursa olsun hiçbir savcılık, mahkeme, polis teşkilatının ulaşabileceği yerde değildir.  Uzantısı Protonmail olan mail adresine göndereceğiniz maillerin yurt dışında muhafaza edilmesine onay veriyorsanız ve buna açık rızanız var ise mail atınız. Bu duruma açık rızanız yok ise ofisime gelip yüz yüze konuşmanızı öneririm)

Ayrıca gizlilik takıntılı biriyseniz şu linkteki sayfayı inceleyebilirsiniz: Nasıl Hiçbir İz Bırakmadan En Gizli Şekilde Hukuki Danışmanlık Alabilirim?

 

mehmetgorunmez1@gmail.com

Adres:

Dulkadiroğulları Sokak, No:18, Arnavutköy Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul

yazmak için tıkla
İletişim Hattı
Eğer benimle iletişim kurmak gibi bir niyetiniz var ise telefonla arayarak değil de buradaki Whatsapp iletişim kanalından yazarak ulaşınız lütfen.

Saygılarımla
Av Mehmet Görünmez
Powered by