Loading...

Av Mehmet Görünmez idare hukuku alanına odaklanmış ve kendini bu alana adamış bir avukattır. Halihazırda iptal davaları ve güvenlik soruşturmaları alanında çalışmalar yürüten bir avukatttır. Olumsuz idari işlemlerin iptali davaları’nın uluslarası mecrada değişik ülkelerdeki durumunu inceleyen ve bu konuda çeşitli analizler, çıkarımlar yapan Av Mehmet Görünmez bu alanda Türk İdari Hukuku sistemineki eksiklikleri içeriklerinde gidermeye çalışmıştır.  Liseyi Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi’nde tamamlayan Av Mehmet Görünmez idare hukuku alanında iptal davalarında çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle “Güvenlik soruşturması olumsuz gelmesi” konusunda  onlarca içeriği bulunan Av Mehmet Görünmez; olumsuz çıkan güvenlik soruşturmalarında ne yapılması gerektiği ile ilgili kapsamlı rehberlerin hazırlanmasına öncülük etmiştir.

Kendisinin bir diğer çalışma alanı ise “kişisel verilerdir”. Özellikle de kişilerin “geçmiş dönemdeki adli sicillerinin”, “HAGB’lerinin”, “devam eden yargılamalarının”, “uyuşturucu denetimli serbestliklerinin”; memuriyete yerleşme hususunda etkisi konusundaki paradokslara çözüm bulmaya çalışmaktadır.

yazmak için tıkla
İletişim Hattı
Eğer benimle iletişim kurmak gibi bir niyetiniz var ise telefonla arayarak değil de buradaki Whatsapp iletişim kanalından yazarak ulaşınız lütfen.

Saygılarımla
Av Mehmet Görünmez
Powered by